Strona firmowa FizjoMedical

Fizjo Medical Nowoczesne metody terapii ułatwiają pracę
z pacjentem i przyspieszają jego leczenie. 

Pomagając moim małym pacjentom w zdobywaniu nowych umiejętności, wpływam na ich prawidłowy rozwój. Priorytetem jest dla mnie trafna diagnoza oraz bezpieczna terapia i rehabilitacja. Współpraca pomiędzy terapeutą a rodzicami to niezwykle ważna relacja – dlatego każdą osobę traktuję indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem i empatią. W swojej pracy wykorzystuję:

  • nowoczesne, skuteczne metody leczenia
  • metodę neurorozwojową NDT – Bobath
  • proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu – PNF
  • trójpłaszczyznową terapię manualną wad stóp wg Zukunft – Huber
  • diagnostykę metodą Prechtla
  • terapię tkanek miękkich
  • kinesiology taping

Gabinet Pani Magdaleny Prowadzi terapię z noworodkami od pierwszych dni ich życia. Dzieci przedwcześnie urodzone oraz niemowlęta do 15 tygodnia życia diagnozuję metodą Prechtla. Jest to nieiwazyjna, bezbolesna metoda, która polega na obserwacji globalnych ruchów dziecka w celu określenia ewentualnego uszkodzenia układu nerwowego. Terapię zawsze dobieram indywidualnie do potrzeb maluszka w zależności od problemu. Pracuję z dziećmi z zaburzeniami rozwoju psycho- ruchowego, MPD, chorobami genetycznymi i neurologicznymi.

Stworzyliśmy niestandardową stronę internetową w temacie rehabilitacja niemowląt, dzieci, a także fizjoterapia i masaże a zwłaszcza ten masaż Shantala. Strona firmowa jest w pełni funkcjonalna i przyjazna na urządzenia mobilne i wykonana w dobrym budżecie dla obu stron.

Podjęliśmy się wykonania strony dla klientki zajmującej się fizjoterapią dzieci  i niemowląt.

Projekt powstał od podstaw zatem zlecenie obejmowało przygotowanie warstwy graficznej która swym wyglądem wzbudzi zainteresowanie odwiedzających i co najważniejsze pozyska nowych klientów.

Zaprojektowanie Logo specjalnie dla Klientki

Kompozycja graficzna miała spełniać kilka funkcji: odpowiednio pasować do oferowanych usług i branży.

Kolorystyka strony dobrana tak aby wywoływała miłe skojarzenia wśród  odwiedzających zgodnie zgodna z sugestiami klientki.

Przejrzysta prosta strona która Strona charakteryzuje się estetyką jednocześnie bogatą w treści. Zawiera wszystkie niezbędne informacje o świadczonych usługach.

Główne Menu nawigacyjne strony podzielono na poszczególne działy tematyczne.

Zakładka kontakt informuje o siedzibie gabinetu  godzinach otwarcia i danych kontaktowych

NIe zapomniano również o social mediach – podłączeniu strony do portali społecznościowych i blogu na którym pojawiają się aktualności poświęcone tematyce fizjoterapii dzieci i niemowląt.

Strona FizjoMedical specjalnie dla klientki  zbudowana została  platformie Wordpress. Dzięki temu aktualizacji treści i grafik na stronie nie sprawia trudności. Oczywiscie dodano odpowiednie moduły umożliwiające kontakt online i live chat.

Przejrzyste Menu, Łatwa nawigacja Prosta, Struktura i Layout dokładnie prezentują ofertę Fizjo Medical.

Wykonana, przez naszą agencję interaktywną ROAN24 Strona  Fizjo Medical jest responsywna –  przystosowana do  wszelkich urządzeń mobilnych typu smartfony, tablety. Prostota i estetyka jest jej szczególnym atutem. Bogata prezentacja treści dokładnie odzwierciedla profil i działalność klientki i świadczonych przez nią usług.

Strona zaprojektowana i stworzona z myślą o klientach  którzy są zainteresowani  rehabilitacją dzieci i niemowląt i troską o zdrowie swoich maluszków.

Prawdziwa strona internetowa, w przeciwieństwie do stron mediów społecznych, daje pełną kontrolę nad projektem oraz zawartością treści strony www, nadając wiarygodność marki firmy FizjoMedical. Można tylko patrzeć na charakterystyczny Facebook, ale na swojej stronie, witrynie można zrealizować prawdziwy wizerunek marki firmy, jakie oferuje usługi czy produkty naszej firmy.

Zachęcamy do zapoznania się naszym Portfolio !