Strona Firmowa BAC Polska

Prawdopodobnie najlepsza firma w Polsce oferująca wynajem zwyżek i podnośników.

Spółka Bac, jest jednym z największych liderów na rynku polskim i europejskim w branży wynajmu podestów ruchomych. Natomiast Bac Polska jest kontynuatorem tradycji oraz doświadczeń holenderskiej firmy Bac BV, działającej na rynku od 1985 roku. Współpracujemy z Państwem od 2003 roku oferując na każdym etapie profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo techniczne.

Bac Polska jest przedsiębiorstwem oferującym wynajem samojezdnych podestów ruchomych przystosowanych do prac na wysokościach. Łatwe i ekspresowe wypożyczenie podnośników nożycowych i koszowych z kompletną usługą serwisową. Zadzwoń do nas! Błyskawiczna obsługa serwisowa zachodniej, południowej i centralnej Polski. Lider na Polskim rynku. Atrakcyjne ceny wynajmu. Profesjonalne doradztwo techniczne. Dostarczymy maszyny pod wskazane miejsce na Czas. Posiadamy  duży  wybór dzięki temu dopasujemy  odpowiedni  podnośnik koszowy lub nożycowy do potrzeb klienta.

Z pozoru prosta i nieskomplikowana strona internetowa, jednak jej prawdziwe bogactwo tkwi w szczegółach. 

Fantastyczne Mega Menu to niezwykła łatwość poruszania się po ofercie wynajmu i sprzedaży podnośników, a ich zdjęcia i dokładne specyfikacje pozwalają na szybki wybór i zamówienie. Dużą uwagę przykuwa także Blog firmowy, który szczegółowo opisuje nowości oraz bieżące wydarzenia.

Odświeżony Design zwiększa atrakcyjność страници. 

Na stronie nie zabrakło oczywiście formularza  i wszelkich dodatkowych elementów zwiększających marketing strony

Modernizacja strony obejmowała przygotowanie warstwy graficznej graficznej która swym wyglądem zainteresuje odwiedzających i pozyska nowych klientów

Wgranie niezbędnych modułów  usprawniających funkcjonalność strony i sprzedaż oferowanych maszyn i usług.

Stworzenie katalogu oferowanych produktów i usług produktów odpowiednich grafiki na stronie

Графичният дизайн е подбран спрямо фирмената марка, съдържание и предлагани продукти 

Strona firmowa BAC Polska zasilana  jest przez CMS Wordpress – przyjazny dla użytkownika system zarządzania treścią 

Wybrano według wytycznych klienta  któremu zależało na łatwej  administracji i aktualizacji treści i grafik na stronie mniej.

Rozbudowane Menu i Struktura strony prezentuje łatwą nawigację.

Znalezienie  interesujących maszyn poprzez dobrze zaprojektowaną wbudowaną wyszukiwarkę maszyn nie nastręcza trudności.

Mega Menu ułatwia płynne przejście między poszczególnymi stronami  bogatej oferty firmy

Animowany Slider zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą firmy

Na górze menu działy poświęcone ofercie firmy: wynajem sprzedaż katalog maszyn, serwis transport. Rozbudowany dział Kontakt – firma  ma swoje oddziały zarówno w polsce  jak i w Holandii plus dodatkowe informacje kontaktowe i info o lokalizacji. 

Pod sliderem boxy z ofertą najciekawszych 

Strona dostępna w zarówno w wersji polskiej jak i angielskiej. 

Newsletter, dla klientów Bac Polska

Blog tematyczny poświęcony podnośnikiem koszowym zwyżką i podestom ruchomym.

To co wyróżnia stronę to  przejrzysta nawigacja, po poszczególnych ofertach strony od wynajmu, sprzedaży, transportu po serwis oferowanych specjalistycznych maszyn.    

Strona  BAC Polska  zaprojektowana i stworzona, jest przystosowana do urządzeń mobilnych smartfony, tablety. Jest zoptymalizowana pod kątem SEO i usług ecommerce.

Marketingowa Firmowa strona poświęcona Największemu  wybór w Polsce specjalistycznych maszyn i urządzeń z branży wynajmu podestów ruchomych