Strona internetowa Hotel Gracja

Hotel Gracja położony w pobliżu centrum miasta.

Hotel Gracja luksusowy obiekt w Gorzowie Wlkp. który z przyjemnością gości zarówno turystów indywidualnych, rodziny, grupy jak i biznesmenów, a także gwarantuje sympatyczne warunki odpoczynku i pracy.

Modernizacja strony dla Hotelu Gracji  obejmował  redesign – poprawę szaty graficznej i dodanie dodatkowych funkcjonalności – stworzenie odpowiednich formularzy, wymianę grafik na stronie. 

Celem było odświeżenie strony oraz poprawa wizerunku marki Hotelu zwiększenie widoczności w grupie docelowej, a także poprawa pozytywnego doświadczenia dla odwiedzających oraz pozyskanie nowych klientów. 

Odświeżona szata graficzna miała spełniać kilka funkcji: odpowiednio pasować do obiektu Hotelu zaprezentować Hotel jako eleganckie i komfortowe miejsce wypoczynku godne do polecenia wszystkim odwiedzającym miasto Gorzów Wielkopolski.

Strona hotelu bazuje na CMS Wordpress – Systemie zarządzania treścią który zapewnia łatwą organizację administracje i aktualizacje treści i grafik na stronie 

Odpowiednia struktura strony zapewnia łatwą nawigację, co  ma  fundamentalne znaczenie, ułatwia potencjalnym klientom znalezienie informacji  których szukają o usługach Hotelu. 

Menu ułatwia nawigację i płynne przejście między poszczególnymi stronami oferowanych usług Hotelu.

Kolorystyka strony została odpowiednio wkomponowana w brand i logo hotelu.

Na stronie głównej widoczny animowany slajder umożliwiający odtwarzanie filmów zawierających prezentację obiektu. Rozwijanie menu prezentuje poszczególne usługi i ofertę Hotelu Gracja

Na górze formularz z prośbą o zapytanie rezerwacyjne i dostępne terminy,  dodatkowe informacje kontaktowe i info o lokalizacji. 

Pod sliderem boxy z aktualnościami.

Dodatkowe  elementy :  Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące oferty i usług Hotelu Gracja.

  • Spersonalizowany formularz ( zapytanie rezerwacyjne, kontakt), aby uzyskać informacje na temat wolnych pokoi,  zarezerwować dostępny termin pokój i dodatkowe oferowane usługi. 
  • Oplysninger om åbningstider, kontaktoplysninger og e-mailadresse.
  • Informacje o  tym jak trafić do do Hotelu poprzez umieszczenie karty lokalizacji na Mapach Google.
  • Ikony  i linki kont w mediach społecznościowych.

Newsletter, dla zainteresowanych chcących skorzystać z bogatej oferty hotelu.

Blog tematyczny poświęcony aktywności hotelu, turystyce i miejscu wypoczynku w Gorzowie Wielkopolskim.

To co wyróżnia stronę to  przejrzysta nawigacja, po poszczególnych działach oferty hotelu: pokoje, spa, restauracja, basen, siłownia, sale konferencyjne wszystkie działy zostały odpowiednio opisane i wzbogacone o odpowiednie fotografie prezentujące wnętrze hotelu. 

Hotel Gracja jest cztero gwiazdkowym eleganckim obiektem w Gorzowie Wlkp. Hotel chętnie gości zarówno turystów indywidualnych, rodziny, grupy jak i biznesmenów, którym zapewnia przyjemne warunki wypoczynku i pracy. Dla każdego klienta w cenie udostępniamy m.in. bezpłatny parking (70 miejsc), Internet, saunę, basen oraz siłownię.

Hotel Gracja oferuje konkurencyjne i przystępne ceny, rodzinną atmosferę i atrakcyjną lokalizację zapewni Państwu udany i obfitujący w niezapomniane wrażenia pobyt. 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia Gorzowa i naszego hotelu położonego w centrum miasta. Przyjmujemy wycieczki oraz grupy zorganizowane. Hotel jest przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych.

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona, jest przystosowana do urządzeń mobilnych smartfony, tablety. Jest szybka i bogata w pomocne treści. Strona stanowi cenną wizytówkę Hotelu zaprojektowana z myślą o klientach którzy szukają komfortowego miejsca wypoczynku w centrum Gorzowa Wielkopolskiego