Strona Firmowa Autorskie Projektów M&G

Autorskie Biuro Projektów M&G Projekty Gorzów potrzebowało modernizacji strony internetowej. Nasz zespół podjął się tego zlecenia. Na chwilę obecną, strona Projekty Gorzów, jest w ogóle nie podobna do starej wersji. Zmieniło się praktycznie wszystko. Strona internetowa jest responsywna i działa bardzo szybko.

Slider i bogate, nowoczesne portfolio, stanowią dodatkowe atuty nowej wersji witryny. Ponadto zainstalowaliśmy system umożliwiający wymianę plików pomiędzy biurem projektów a jego Klientami

Autorskie Biuro Projektów „M&G” s.c. działa od roku 1992 w formie spółki cywilnej dwóch współwłaścicieli – architektów: Romana Mycki i Wiesława Gołackiego. Od rozpoczęcia działalności pracownia uczestniczyła w projektowaniu i realizacji szeregu obiektów o zróżnicowanym stopniu wielkości i skomplikowania, zlokalizowanych głównie na terenie województwa lubuskiego oraz zachodniopomorskiego.

Od roku 2005 siedziba ABP „M&G” s.c. mieści się w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kosynierów Gdyńskich 50. Autorskie Biuro Projektów „M&G” s.c. zatrudnia pięć osób w charakterze asystentów projektanta, natomiast w zakresie opracowań specjalistycznych (konstrukcje, instalacje sanitarne, elektryczne, drogi, geologia, technologia) współpracujemy ze stałymi zespołami doświadczonych projektantów.

W tworzeniu opracowań projektowych stosujemy komputerowe wspomaganie projektowania (CAD) wykorzystując np. następujące oprogramowanie: W tworzeniu opracowań projektowych stosujemy komputerowe wspomaganie projektowania (CAD) wykorzystując np. następujące oprogramowanie:

  •  opracowania architektoniczne: Revit, Corel Draw
  •  opracowanie dokumentacji technicznej: AutoCad, IntelliCad i inne oprogramowanie specjalistyczne

Na dzień dzisiejszy Autorskie Biuro Projektów „M&G” s.c. jest firmą zajmującą się głównie projektowaniem architektonicznym, planowaniem przestrzennym oraz kompleksowym przygotowaniem i prowadzeniem procesu projektowego.

Podstawą działalności ABP „M&G” s.c. jest świadome dążenie do wysokiej jakości architektonicznej i technicznej projektowanego obiektu oraz ukończenia projektowania i realizacji w uzgodnionym ze Zleceniodawcą terminie i w ramach ustalonego budżetu. Chcemy by tworzona przez nas architektura odznaczała się współczesnością rozwiązań technicznych i architektonicznych, harmonią bryły oraz jej dostosowaniem do otoczenia.

Prosta i nieskomplikowana firmowa, która zachwyca swoją estetyką i funkcjonalnością  oraz rozbudowanym portfolio. 

Zmodernizowany Layout i odpowiedni dobór kolorów zwiększa atrakcyjność strony.

Zaprojektowane Menu ułatwia  poruszanie się po ofercie biura projektów.

Bogate Portfolio oddaje istotę  oferty biura. 

Blog firmowy, szczegółowo opisuje aktualności poświęcone realizacją prac autorskich biura projektów M&G  wydarzenia.

 

Na stronie dodatkowe elementy zwiększające marketing strony, nie zabrakło również niezbędnych formularzy do komunikacji z klientem.

Aktualizacja i modyfikacje na stronie warstwy graficznej graficznej aby swym wyglądem zainteresowała odwiedzających i pozyskała nowych klientów.

Dodanie niezbędnych modułów usprawniających funkcjonalność strony  Stworzenie Bogatego Portfolio wraz z opisem realizacji wykonanych prac wzbogaconych  odpowiednią grafiką.

Szata graficzna dobrana pod kątem marki Firmy treści i oferowanych produktów 

Zgodnie z oczekiwaniami klienta któremu zależało na łatwej  administracji i aktualizacji treści i grafik na stronie. Strona firmowa  Autorskie biuro projektów M&G zasilana  jest przez CMS Wordpress – przyjazny dla użytkownika system zarządzania treścią.

Menu i Struktura strony gwarantuje łatwą nawigację i płynne przejście między poszczególnymi stronami oferty biura

Slider na stronie głównej zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą firmy

Pod sliderem boxy z portfolio biura zawierające prace autorskie i ich realizacje. 

Strona Marketingowa strona dla firmy Autorskie Biuro Projektów M&G