포트폴리오

Pałacyk Łąkomin 웹사이트

Strona zaprojektowana i stworzona dla strony dla Pałacyk Łąkomin 

Klient: Pałacyk Łąkomin

Pałacyk Łąkomin Miejsce z duszą, położone w samym sercu przepięknego, lubuskiego lasu.

Pałacyk Łąkomin położony jest na 8 hektarach zadbanego terenu w samym sercu przepięknego lubuskiego lasu.

Ponadto, ośrodek jest niemalże odizolowany od jakiejkolwiek cywilizacji – w samym Łąkominie znajduje się zaledwie pięć numerów, z czego jedyni sąsiedzi oddaleni są od nas o ok. 4 km. Najbliższa wieś położona jest w odległości 5 kilometrów (Mosina), od drogi asfaltowej dzielą nas 2 kilometry, a do najbliższej miejscowości jedzie się aż 16 kilometrów (Dębno). To wszystko sprawia, iż Łąkomin jest prawdziwą oazą ciszy i spokoju.

Wyjątkowe miejsce gwarantujące Państwu udany  pobyt obfitujący w niezapomniane wrażenia.

Ze względu na położenie (las, rzeka) rzeczą naturalną była budowa tartaku i młyna, o którym można przeczytać już w 1830 r. (aktualnie wchodzi on w skład Centrum Pałacyk „Łąkomin” i znajduje się w nim instytut SPA oraz pokoje hotelowe). Był to młyn wodny, zasilany przez przecinającą teren rzeczkę Łąkomiankę, przy pomocy spiętrzonego w tym celu jeziora. Do dziś zachowały się pozostałości dawnego mechanizmu, min. konstrukcja przytrzymująca koło młyńskie, żarno.

Główny budynek – pałacyk myśliwski – pochodzi z końcówki XIX wieku. Wybudowany został przez przemysłowca pochodzącego z Berlina – właściciela wytwórni kawy oraz sieci kawiarni w całych Niemczech. Gośćmi organizowanych przez niego licznych spotkań myśliwskich bywali przedstawiciele świata polityki, sztuki i biznesu. Według źródeł, dość często odbywały się tam również wesela i inne imprezy okolicznościowe wielu znanych osobistości.

W 1933 roku wieś Łąkomin liczyła 218 mieszkańców i kilkadziesiąt domów.

Po II wojnie światowej prawie wszystkie budynki zostały rozebrane – najprawdopodobniej w celu odzyskania materiałów na odbudowę Warszawy. Ocalały jedynie zabudowania wchodzące w skład dzisiejszego Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego & SPA – Pałacyk „Łąkomin”, tj. młyn, leśniczówka, budynki gospodarcze oraz pałacyk myśliwski. Ten ostatni został niestety całkowicie splądrowany przez Rosjan wycofujących się z tych terenów na wschód.

Po wojnie obiekt stanowił własność gorzowskiej firmy Stilon i funkcjonował jako zakładowy ośrodek wypoczynkowy. Następnie przeszedł w ręce prywatne i wtedy też został pieczołowicie odrestaurowany, dzięki czemu dziś możemy gościć Państwa w naszych progach… 

Projekt Wykoanie Realizacja

Projekt obejmował przygotowanie warstwy graficznej graficznej która swym wyglądem zainteresuje odwiedzających. Wgranie niezbędnych modułów  usprawniających funkcjonalność strony – stworzenie odpowiednich formularzy,  grafiki na stronie oraz dobór odpowiednich treści

Wykonanie Realizacja:

Za cel przyjęto stworzenie strony która będzie atrakcyjna dla odwiedzających, wzbudzi zainteresowanie oferowaną ofertą i pozyska nowych klientów.

Layout – szata graficzna miała spełniać kilka funkcji: odpowiednio pasować do miejsca obiektu, zaprezentować Pałacyk Łąkomin  jako  atrakcyjne, pełne uroku i komfortowe miejsce wypoczynku godne do polecenia wszystkim odwiedzającym.

Strona Pałacyk Łąkomin oparta jest o Systemie zarządzania treścią Wordpress.

Wybrano go ponieważ zapewnia łatwą organizację administracje i aktualizację treści i grafik na stronie.

Odpowiednia struktura strony zapewnia łatwą nawigację, co  ma  fundamentalne znaczenie, ułatwia potencjalnym klientom znalezienie informacji  których szukają o ofercie i świadczonych usługach przez Pałacyk Łąkomin. 

Nawigacja Menu ułatwia płynne przejście między poszczególnymi stronami oferowanych usług Pałacyku.

Kolorystyka strony została odpowiednio wkomponowana w markę i logo Pałacyku Łąkomin.

Na stronie głównej widoczny animowany slajder umożliwiający odtwarzanie filmów zawierających prezentację obiektu. Rozwijanie menu prezentuje poszczególne usługi i ofertę Pałacyku.

Na górze formularz z prośbą o zapytanie rezerwacyjne i dostępne terminy, oferty specjalne, dodatkowe informacje kontaktowe i info o lokalizacji. 

Pod sliderem boxy z ofertą najciekawszych pakietów  dla firm i gości Indywidualnych.

Dodatkowe  elementy :  Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące oferty i usług Pałacyku Łąkomin.

  • Rozszerzony formularz kontaktowy i zapytanie rezerwacyjne, w celu uzyskania informacji  odnośnie dostępności  wolnych pokoi, dokonania rezerwacji  i  wyboru dodatkowych usług.
  • Informacje na temat godziny otwarcia, dane kontaktowe i adres e-mail.
  • Informacje o  tym jak trafić do do Pałacyku Łąkomin poprzez umieszczenie karty lokalizacji na Mapach Google.
  • Ikony  i linki kont w mediach społecznościowych.

Newsletter, dla zainteresowanych chcących skorzystać z bogatej oferty Pałącyku.

Blog tematyczny poświęcony aktywności, turystyce i miejscu wypoczynku w Pałacyku Łąkomin.

To co wyróżnia stronę to  przejrzysta nawigacja, po poszczególnych działach oferty Pałacyku: pokoje, spa, restauracja, wesela, imprezy okolicznościowe, konferencyjne wszystkie działy zostały odpowiednio opisane i wzbogacone o odpowiednie fotografie prezentujące wnętrze pałacyku. 

Responsywna Strona Intenetowa Dla Pałacyk Łąkomin

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona, jest responsywna – przystosowana do urządzeń mobilnych smartfony, tablety. Jest szybka i bogata w pomocne treści.

Strona stanowi cenną wizytówkę Pałacyku Łąkomin zaprojektowana z myślą o klientach którzy szukają komfortowego miejsca wypoczynku w Łąkominie.

프로젝트 구현에 대해 알아보십시오.