Portefeuille

Wielojęzyczna strona poświęcona jednemu wiodących producentów części technicznych z elastomerów poliuretanowych w Europie.

Klient: Asma Polska – Wyroby z poliuretanu

ASMA POLSKA jest członkiem austriackiej grupy Asma Poland Poliurethane, jednego z wiodących producentów części technicznych z elastomerów poliuretanowych w Europie. Korzystamy z ponad 30 letniego doświadczenia naszego partnera. W Polsce przetwórstwem poliuretanów zajmujemy się od 1990 roku. Dzięki posiadaniu nowoczesnego laboratorium stale wprowadzamy innowacje i najnowocześniejsze technologie.

ASMA polska korzysta z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych procesów technologicznych dostępnych w branży. Oferuje doskonałą jakość przy zachowaniu optymalnego poziomu cenowego. Konkuruje przy tym z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi firmami przetwarzającymi poliuretan w Europie, z sukcesem zapewniając sobie opinię lidera. Branża, w jakiej działa  przedsiębiorstwo, to przetwórstwo tworzyw sztucznych. Aktualnie  produkty dostarczane są do ponad pięciu tysięcy klientów z Polski i z zagranicy.

Pomimo skali działalności, zasięgu działania oraz samych rozmiarów przedsiębiorstwa zapewnia klientom nie tylko możliwość współpracy w ramach zleceń wielkoseryjnych. Z dbałością podchodzimy także do zamówień jednostkowych. W każdym przypadku Firma gwarantuje dyspozycyjność, duże zaangażowanie, całkowicie zindywidualizowane podejście do  potrzeb klienta , a także pełen profesjonalizm, bazujący na zastosowaniu unikalnych i efektywnych rozwiązań z dziedziny przetwórstwa elastomerów.

Projekt Wykonanie Realizacja

Z pozoru nieskomplikowana  marketingowa strona internetowa jednak jej prawdziwe bogactwo tkwi w szczegółach i dostępności w wielu językach.

Projekt graficzny dostosowany pod kątem branży i działalności firmy zwiększa atrakcyjność strony. 

Bijzonderheden: 

Formularze kontaktowe, odnośniki do social mediów wbudowana wyszukiwarka oferowanych produktów i dodatkowe elementy zwiększające marketing strony i dostępności w wielu językach.

Rozbudowany Blog Firmowy – poświęcony przetwórstwem tworzyw sztucznych i wyrobom z poliuretanowych. 

Newsletter, dla klientów ASMA Polska.

Strona dostępna w wielu językach, zarówno w wersji polskiej angielskiej, niemieckiej i czeskiej. 

Wykonanie i Realizacja:

Wgranie modułów do obsługi dostępności w wielu językach, dodanie modułów usprawniających funkcjonalność strony i sprzedaż oferowanych produktów i usług.

Zaimplementowanie katalogu oferowanych produktów i usług, wgranie odpowiednich grafiki na strone.

Stronę wyróżnia przejrzysta nawigacja. Poszczególne działy podzielono zgodnie z ofertą firmy. 

De structuur en het menu van de website bieden een gemakkelijke navigatie.

Menu stworzono tak aby umożliwiało płynne przejście między poszczególnymi stronami  bogatej oferty firmy.

Strona firmowa Asma Polska obsługiwana jest – przyjazny dla użytkownika system zarządzania treścią Wordpress. Klientowi zależało na łatwej  administracji i aktualizacji treści i grafik na stronie 

Animowany Slider zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą firmy.

Pod sliderem boxy z ofertą produktów i świadczonych usług. 

Sekcja Kontakt – zawiera dodatkowe informacje kontaktowe i info o lokalizacji. 

Zoptymalizowana Pod kątem SEO Strona Firmowa

Strona dla ASMA Polska została zaprojektowana i stworzona,  z myślą o dostępności na różne urządzenia mobilne, smartfony, tablety. Zoptymalizowana pod kątem SEO.

Marketingowa strona Firmy Asma poświęcona wiodącemu producentowi części technologicznych z elastomerów poliuretanowych.

Dowiedz się o naszych realizacjiach naszych projektów