Firma KDF-Podatki - Zwrot Podatku z zagranicy

Siedziba firmy mieści się w Gorzowie Wlkp., lecz jej zasięg jest ogromny, dzięki oddziałom w całym kraju.

Projekt dla firmy  KDF podatki obejmował  redesign – poprawę szaty graficznej i dodanie dodatkowych funkcjonalności – rozbudowanie zaawansowane wyszukiwanie oddziałów firmy stworzenie odpowiednich formularzy. 

Celem było zwiększenie widoczności w grupie docelowej, a także poprawa pozytywnego doświadczenia dla odwiedzających oraz zapewnienie lepszych usług dla klientów poprzez  poprawne wyszukiwanie oddziałowów firmy.

Strona  internetowa składa się z bardzo, zwięzłego  i profesjonalnego wyglądu.

Odświeżona szata graficzna dokładnie odzwierciedla wizerunek firmy   kolory  została idealnie dopasowana do logo i marki firmy.

Jako CMS – System zarządzania treścią  wybrano  Wordpress ( zapewnia łatwą organizację administracje i aktualizacje treści) 

Solidna struktura strony zapewnia łatwą nawigację, co  ma  fundamentalne znaczenie, ułatwia potencjalnym klientom  znalezienie  informacji, których szukają. Co ważne  Firma posiada oddziały w całym kraju jak i w zagranicy dlatego kluczowe  było rozbudowanie informacji o poszczególnych oddziałach firmy.

Menu ułatwia prostą nawigację i przejście do interesujących nas podstron w ofercie firmy.

Kolorystyka strony to klasyczny niebieski i żółty odpowiednio dopasowany z marką i logo firmy.

Na stronie głównej widoczny animowany slajder po prawej formularz kontaktowy w celu wysłania zapytania z prośbą  o udzielenie bezpłatnej informacji, a poniżej boxy z aktualnościami  z ostatniej chwili.

Dodatkowe  elementy :  Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące oferty i usług firmy KDF-Podatki.

 • Spersonalizowany formularz (kontakt, prośba o wycenę), aby szybciej zaangażować potencjalnych klientów w proces do skorzystania  z oferty  firmy.
 • Rozszerzone wyszukiwanie oddziałów  firmy KDF-Podatki 
 • Informacje na temat godziny otwarcia, dane kontaktowe i adres e-mail.
 • Informacje o  tym jak trafić do biura poprzez umieszczenie karty lokalizacji na Mapach Google.
 • Ikony  i linki kont w mediach społecznościowych.

Sekcja FAQ, aby uspokoić odwiedzających i przewidzieć ich pytania i wątpliwości zainteresowanych.

Blog tematyczny dotyczący zwrotowi podatku z zagranicy oraz przyznaniu zasiłków rodzinnych kindergeld.

To co wyróżnia stronę to  przejrzysta nawigacja, i rozbudowana treść. Po przejściu do poszczególnych podstron z usługami  firmy znajdziemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania  w kwestii rozliczeń podatkowych, zwrotowi podatku z zagranicy i zasiłków rodzinnych w krajach członkowskich Unii europejskiej.

Firma KDF Podatki jest jedną z największych firm w Polsce, zajmujących się usługami zwrotu nadpłaconego podatku, który powstał w trakcie legalnej pracy poza granicami naszego kraju.

Firma KDF-Podatki – zwrot Podatku z zagranicy świadczy usługi na terenie całej Polski oraz w Wielkiej Brytanii i Rumunii. Firma jest znana z wieloletniego doświadczenia oraz rzetelności w swoich działaniach. Dzięki jej usługom można odzyskać nadpłacony podatek aż z ośmiu krajów Unii Europejskiej. Misją KDF-Podatki jest  doprowadzić do odzyskania pieniędzy Klientów, w sposób sprawny i w pełni profesjonalny. Istotne jest również dla Nas poszerzanie działalności oraz pozyskiwanie nowych Klientów. 

Firma funkcjonuje na rynku od 25 lat, a co za tym idzie: posiada ogromne doświadczenie, które daje w efekcie satysfakcję Nam samym i Klientom, którzy korzystają z naszych usług.

 • Posiadamy 36 oddziałów – punkty w całej Polsce
 • Nasza Firma jest bardzo przyjazna Klientom
 • Zawsze korzystna cena i gwarancja satysfakcji
 • Z Naszym serwisem masz pełne bezpieczeństwo
 • Naszymi głównymi priorytetami są rzetelność oraz terminowość
 • Oferujemy bezpłatne porady
 • U Nas tylko proste zasady i wysoka jakość usług
 •  

Strona internetowa zaprojektowana i stworzona, jest przystosowana do urządzeń mobilnych (smartfony, tablety itp.) oraz szybka i bogata w pomocne treści. Strona powstała z myślą o klientach którzy z  łatwością znajdą informacje, których szukają na temat działalności Firmy KDF-Podatki – Zwrot Podatku z zagranicy.