ポートフォリオ

Asma ポーランドのウェブサイトのデザイン

Wielojęzyczna strona poświęcona jednemu wiodących producentów części technicznych z elastomerów poliuretanowych w Europie.

Klient: Asma Polska – Wyroby z poliuretanu

ASMA POLSKA jest członkiem austriackiej grupy Asma Poland Poliurethane, jednego z wiodących producentów części technicznych z elastomerów poliuretanowych w Europie. Korzystamy z ponad 30 letniego doświadczenia naszego partnera. W Polsce przetwórstwem poliuretanów zajmujemy się od 1990 roku. Dzięki posiadaniu nowoczesnego laboratorium stale wprowadzamy innowacje i najnowocześniejsze technologie.

ASMA polska korzysta z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych procesów technologicznych dostępnych w branży. Oferuje doskonałą jakość przy zachowaniu optymalnego poziomu cenowego. Konkuruje przy tym z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi firmami przetwarzającymi poliuretan w Europie, z sukcesem zapewniając sobie opinię lidera. Branża, w jakiej działa  przedsiębiorstwo, to przetwórstwo tworzyw sztucznych. Aktualnie  produkty dostarczane są do ponad pięciu tysięcy klientów z Polski i z zagranicy.

Pomimo skali działalności, zasięgu działania oraz samych rozmiarów przedsiębiorstwa zapewnia klientom nie tylko możliwość współpracy w ramach zleceń wielkoseryjnych. Z dbałością podchodzimy także do zamówień jednostkowych. W każdym przypadku Firma gwarantuje dyspozycyjność, duże zaangażowanie, całkowicie zindywidualizowane podejście do  potrzeb klienta , a także pełen profesjonalizm, bazujący na zastosowaniu unikalnych i efektywnych rozwiązań z dziedziny przetwórstwa elastomerów.

Projekt Wykonanie Realizacja

Z pozoru nieskomplikowana  marketingowa strona internetowa jednak jej prawdziwe bogactwo tkwi w szczegółach i dostępności w wielu językach.

Projekt graficzny dostosowany pod kątem branży i działalności firmy zwiększa atrakcyjność strony. 

Cechy szczególne: 

Formularze kontaktowe, odnośniki do social mediów wbudowana wyszukiwarka oferowanych produktów i dodatkowe elementy zwiększające marketing strony i dostępności w wielu językach.

Rozbudowany Blog Firmowy – poświęcony przetwórstwem tworzyw sztucznych i wyrobom z poliuretanowych. 

Newsletter, dla klientów ASMA Polska.

Strona dostępna w wielu językach, zarówno w wersji polskiej angielskiej, niemieckiej i czeskiej. 

Wykonanie i Realizacja:

Wgranie modułów do obsługi dostępności w wielu językach, dodanie modułów usprawniających funkcjonalność strony i sprzedaż oferowanych produktów i usług.

Zaimplementowanie katalogu oferowanych produktów i usług, wgranie odpowiednich grafiki na strone.

Stronę wyróżnia przejrzysta nawigacja. Poszczególne działy podzielono zgodnie z ofertą firmy. 

Struktura i Menu strony prezentuje łatwą nawigację.

Menu stworzono tak aby umożliwiało płynne przejście między poszczególnymi stronami  bogatej oferty firmy.

Strona firmowa Asma Polska obsługiwana jest – przyjazny dla użytkownika system zarządzania treścią Wordpress. Klientowi zależało na łatwej  administracji i aktualizacji treści i grafik na stronie 

Animowany Slider zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą firmy.

Pod sliderem boxy z ofertą produktów i świadczonych usług. 

Sekcja Kontakt – zawiera dodatkowe informacje kontaktowe i info o lokalizacji. 

Zoptymalizowana Pod kątem SEO Strona Firmowa

Strona dla ASMA Polska została zaprojektowana i stworzona,  z myślą o dostępności na różne urządzenia mobilne, smartfony, tablety. Zoptymalizowana pod kątem SEO.

Marketingowa strona Firmy Asma poświęcona wiodącemu producentowi części technologicznych z elastomerów poliuretanowych.

私たちのプロジェクトの実施について調べてください