DPFシステム コーポレートサイト

Firma  zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i regeneracją filtrów cząstek stałych DPF / FAP / SCR / KAT Czyszczenie filtrów cząstek stałych do autobusów, samochodów osobowych i ciężarowych. Odzyskujemy dawne właściwości filtra cząstek stałych.

Nasze gorąco-wodne urządzenia wysokociśnieniowe wykorzystują siłę hydrodynamiki przepływu wody o charakterze turbulentnym oraz siłę impulsu sprężonego powietrza z kompresora. Ruch cieczy ( płynu roboczego ) wymuszany jest przez zewnętrzne ciśnienie, które musi pokonać opory przepływu w kanałach filtra. Przy przepływie turbulentnym (burzliwym) strugi cieczy mieszają się tworząc wiry, które w łatwy sposób przenikają i usuwają cząstki stałe w mikroporowatych przegrodach kanałów filtra.

Podczas czyszczenia, geometria przepływu filtra DPF zapewnia opory z jednoczesnym tworzeniem przepływu o dużej prędkości, i wysokich naprężeniach ścinających, będących głównym mechanizmem usuwania skompresowanych złogów w kanałach filtra. Dodatkowo opór przepływu spowodowany jest odpowiednią lepkością środka czyszczącego, który sprawia, że podczas ruchu cząsteczek cieczy występuje zjawisko podobne w skutkach do tarcia. Metoda pozwala na bardzo dokładne usuwanie wszystkich rodzajów cząstek stałych ( sadza, popioły, oleje ) zarówno z kanałów wylotowych jak i dolotowych filtra.

Projekt i wykonanie strony było realizowane zgodnie z wymaganiami klienta. Klientowi zależało na tym aby stron posiadała ładny przejrzysty i atrakcyjny design.

Layout grafika kolorystyka  musiała być odpowiednio dopasowana  do oferty branży motoryzacyjnej jej funkcjonalności oraz do  specyfiki oferowanych usług.

Ponadto strona firmowa miała posiadać funkcjonalną nawigację i intuicyjne menu. 

Dodatkowo  frontend jak i panel administracyjnego serwisu musiał posiadać intuicyjny interfejs. Strona musiała być wydajna i szybka miała gwarantować dostępność i dostosowanie do możliwości i ograniczeń urządzeń mobilnych.

Strona miała również spełniać normy  bezpieczeństwa danych, zgodne polityką z RODO

Cechy szczególne: 

Animowany Slider reklamowy informuje o szczegółach oferowanych usług.

Elementy zwiększające marketing strony i Intuicyjna obsługa i nawigacja na stronie poprzez starannie zaprojektowanie menu. Menu strony podzielono na poszczególne działy: FAQ Oferta Informacje Kontakt. Poszczególne oferty podzielono na odpowiednie kategorie zgodnie z ofertą firmy. Button Darmowa Wycena z prośbą o darmową wycenę  przenosi odwiedzających do rozbudowanego formularza kontaktowego. Sekcja Kontakt – zawiera dodatkowe informacje i dane kontaktowe ze sprzedawcą. dodatkowo kontakt ze sprzedawcą, umożliwiony przez jest odnośniki do mediów społecznościowych.

Rozbudowana wyszukiwarka oferowanych usług. Usprawnia wyszukiwanie interesującej nas oferty.

W fazie projektu Strony DPF-SYSTEM postawiono na prosty i intuicyjny przyjazny dla użytkownika system zarządzania treścią Wordpress. Klientowi zależało na łatwej  administracji i aktualizacji treści i grafik na stronie. 

To co wyróżnia stronę  to ciekawy Design Intuicyjna obsługa.  Administracyjna stroną jest niezwykle prosta w obsłudze. Dzięki temu Sprawne zarządzanie systemem wpływa na szybkość i wydajność aktualizacji treści i grafik na stronie..

Strona posiada Modułową budowę Każda realizacja jest dopasowywana do potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu możliwa jest  jej rozbudowa o nowe funkcjonalności. Responsywność strona jest dostosowana pełni do różnych urządzeń mobilnych typu smartfony, tablety Wydajna i szybka dzięki zoptymalizowanej grafice, szablonowi strony i CSS. Strona  jest dostosowana do integracji z innymi systemami informatycznymi oraz narzędziami wspierającymi kontakt i sprzedaż.

Strona zoptymalizowana pod kątem SEO Dzięki specjalnym pluginom usprawniono lepsze pozycjonowanie strony. Strona jest wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, które usprawniają pozycjonowanie strony firmowej.

Strona Firmowa – DPF-SYSTEM – Zachęcamy do odwiedzenia strony!