Strona internetowa biura rachunkowego AMK Finance sp. z o.o

Głównym celm  bylo zwiększenie widoczności w grupie docelowej, a także zapewnienie lepszych usług dla klientów.

Strona  internetowa składa się z bardzo, zwięzłego  i profesjonalnego wyglądu.

Odzwierciedla wizerunek  biura rachunkowego, a także prezentuje podstawowe informacje o  praktyce księgowej.

Pod względem organizacyjnym (łatwa w administrowaniu i aktualizacji). System zarządzania treścią to popularny system WordPress.

Solidna struktura strony zapewnia łatwą nawigację, co  ma  fundamentalne znaczenie, ułatwia potencjalnym klientom  znalezienie  informacji, których szukają.

Menu ułatwia prostą nawigację i przejście do interesujących nas podstron w ofercie biura.

Na stronie głównej widoczny animowany slajder a poniżej boxy z ofertami księgowymi.

Dodatkowe  elementy :  Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące praktyki praktyki biura.

  • Spersonalizowany formularz (kontakt, prośba o wycenę), aby szybciej zaangażować potencjalnych klientów w proces do skorzystania  z oferty biura.
  • Informacje na temat godziny otwarcia, dane kontaktowe i adres e-mail.
  • Informacje o  tym jak trafić do biura poprzez umieszczenie karty lokalizacji na Mapach Google.
  • Ikony  i linki kont w mediach społecznościowych.

Sekcja FAQ, aby uspokoić odwiedzających i przewidzieć ich pytania i wątpliwości

Blog tematyczny  dotyczący praktyki księgowej.

To co wyróżnia stronę to kalkulatory usług księgowych, po przejściu do podstron z usługami można wyliczyć koszty za obsługę księgową firmy.

Dane wyliczane są na bieżąco a wybór wartości takich jak ilość pracowników czy faktury przedstawiony jest w postaci poziomego suwaka z wyświetlaną liczbą.

Kolorystyka strony to ciemny błękit, czerwień. Strona biura rachunkowego odpowiednio dobrana do branży szata graficzna.

AMK Finance jest jednym z wiodących biur rachunkowo konsultingowych  w Gorzowie Wlkp. 

Od kilku lat świadczy swoim klientom profesjonalne usługi doradcze i wsparcie księgowe.

Biuro rachunkowe AMK Finance sp. z o.o oferuje szereg usług, takich jak księgowość, rachunkowość, fakturowanie, przygotowanie podatków itp.

Firma posiada zespół doświadczonych specjalistów, którzy służą pomocą w każdej dziedzinie rachunkowości finansowej i zarządzania. 

biurem rachunkowym.

Biuro AMK Finance  zapewnia bezpieczeństwo, profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość prowadzonej księgowości Nieustannie się rozwijamy, dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów posiadających certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów.

Głównym celem AMK Finance sp. z o.o., jest bycie doskonałym wsparciem dla efektywnego funkcjonowania biznesu  zapewnienie wysokiej jakości usług dla swoich klientów z połączeniem profesjonalizmu i empatii.

Kompleksowe usługi księgowe oraz obsługa kadrowo-płacowa to główne obszary naszej działalności. Klienci oczekują więcej, stąd w naszej ofercie zawarliśmy obszerne doradztwo prawne i finansowe, zwrot VAT z UE, usługi ubezpieczeniowe, usługi BHP, dofinansowania z UE, przygotowywanie dokumentów na potrzeby ochrony środowiska oraz zarządzanie płatnościami.

Szereg dodatkowych usług wykraczających poza standardową księgowość to z pewnością jeden z tych powodów, dla których coraz więcej podmiotów decyduje się na współpracę z biurem rachunkowym.

Strona internetowa biura rachunkowego zaprojektowana i stworzona,  z myślą o klientach którzy z  łatwością znajdą informacje, których szukają na temat działalności Firmy AMK Finance.


Tworzenie Stron Internetowych | ROAN Agencja interaktywna.

Zapraszamy!